Naziler, 1940’lı yılların müslümanları gibi…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bu yaz incisözlükde “uyku ipnesi” adlı kullanıcıdan ikibas edilmiştir.

 

bu başlıkta yahudi dünya düzeni ve dünya hegemonyası planlarından bahsedeceğim.

tarih boyunca yaşadıkları 109 ülkeden türlü sebeplerle kovulan Yahudiler, hayatta kalabilmeleri için her alanda diğer milletlerin önüne geçip bir dünya hegemonyası haline gelmekten başka yolları olmadığını gördüler. talmud öğretilerini temel alarak Yahudi dünya düzeninin kurulmasını amaçlayan illuminati 1 mayıs 1776 tarihinde, mayer Amschel Rotschild’in finansmanıyla, aşkenazi Yahudisi Adam Weishaupt tarafından kuruldu.

illuminati’nin amacı Yahudi olmayan milletleri politik, ekonomik, sosyal ve dini sebeplerle bölerek kendi aralarında savaşmalarını sağlayıp zayıflatmak, böylelikle ulus devletleri ve dini kurumları yıkıp her türlü ahlaki değerden yoksun toplumlar hale gelmiş milletleri sonunda yahudi dünya düzenine boyun eğmekten başka çaresi olmayan köleleştirilmiş halk yığınlarına dönüştürmekti.

1812 yılında “bir milletin efendisi kanunlarını yapan değil para kaynaklarını elinde tutandır” diyen Mayer Amschel Rotschild öldü. Yerine geçen Nathan Mayer Rotschild ise babasından geri kalır yanı olmadığını şu ifadelerle ortaya koyuyordu: “hangi kuklanın ingiltere tahtında oturduğunun bir önemi yok, ülkenin para kaynağını elinde tutan ülkeyi yönetir ve bu kişi benim”

kendilerine bağlı kukla devlet adamları sayesinde bütün batı devletlerinin yönetimini elinde tutan yahudi bankerler için sıra sokaktaki adamın malını mülkünü ele geçirmeye gelmişti. bunun için özel mülkiyeti ortadan kaldırıp herşeyin devlete, yani devletin kontrolünü elinde tutan rotschild’e ait olacağı bir sistem kurulması gerekiyordu.

mordechai levy, diğer adıyla Karl Marx, kuzeni olan rotschild’den aldığı talimatla dünyada yeni filizlenmeye başlayan sosyalist hareketlerin içine sızarak kapitalizm karşıtı söylemlerle gerçekte onun payandası olacak komünizmin temellerini attı.

marx ın soyağacı: 

“Bazıları ona komünizm diyor – bense onun Yahudilikten bir farkını görmüyorum”

Haham S. Wise, Mayıs 5, 1935

“Komünizmin ruhu Yahudiliğin ruhudur. Bu yüzden Komünist Sovyet Devrimi Yahudiliğin zaferidir”

Haham Harry Waton

rusyayı beyaz kölelerin yaşadığı bir çöle dönüştürmeliyiz. onların üzerine doğunun en büyük despotlarının hayal bile edemeyeceği bir zulüm getireceğiz. dökülecek kanların ardından buna kızıl devrim denilecek. rusyayı dize getirip devrimi başardığımızda dünyayı dize getirecek siyonist bir dünya gücü olacağız.

lev troçki

 

iluminati gibi 1 mayısta kurulan komünizm ilk uygulama sahasını rusyada buldu. kızıl devrim sonrası ülke troçkinin öngördüğü gibi kan gölüne dönecek ülkede onmilyonlarca insan katledilecekti

kızıl devrim sonrası tamamı katledilen rus çarı ve ailesi:

Romanov ve Ailesi

komunist bolşevikler devrime direnen 8 milyon ukraynalıyı açlığa mahküm ederek öldürdüler. insanlar açlıktan kedi köpek hatta ölmüş insan cesetlerini yiyerek hayatta kalmaya çalıştı. bugün tamamı yahudiye ait olan batı medyası ve hollywood yahudi soykırımı hakkında binlerce film ve belgesel üretmişken ukraynalıların başına gelen bu soykırım hakkında tek bir film veye belgesel çekmemişlerdir. bunun sebebi bu soykırımın ardında kendilerinin olduğu gerçeğinin dünya halkları tarafından bilinmesini önlemek içindir. tarih kitaplarında bu ölumlerin sebebi kıtlık olarak gosterilir ama dünyanın en verimli topraklarına sahip tahıl ambarı ukraynada böyle bir kıtlık olması mümkün değil.

 

rusyadaki bütün dini kurum ve binaları yıkan, din adamlarını türlü işkencelerle öldüren komünistler her

nasılsa sinagoglara dokunmuyordu.

komunist rejimin üst düzey kadrolarının tamdıbına yakını yahudilerden oluşuyordu. troçki, lenin, stalin, kaganoviç gibi bilinen isimler herici komunist yahudi liderlerin bir listesi: http://www.catholicvoice.co.uk/pinay/appendix.htm (yazı sahibinin verdiği bu link çalışmıyor. googleden kısa bir araştırma yaparsanız bu isimlere dahil listeleri göreceksiniz.)

Birinci dünya savaşının en önemli amacı osmanlının parçalanarak israilin kuruluşunun önünün açılması ve başıboş kalan petrol sahalarının paylaşılmasıydı. Bu savaşta Osmanlı Almanya ittifakının kaybetmesi gerekiyordu ve bunu sağlamak için Amerikadaki Rotschild başta olmak üzere Yahudi para babaları tüm güçleriyle ingiltere, Fransa ve Rusya’yı desteklediler ve isteklerini elde ettiler.

Almanya savaştan yenik çıkınca bir anda kendini yıkımın ortasında bulan halk arasında zaten var olan Yahudi düşmanlığı had safhaya ulaşmıştı. Bu sürecin sonunda iktidara gelen Hitler’in tamamen çok çalışmaya ve üretime dayalı sistemi sonucu Almanya ekonomisi kısa sürede güçlenmiş ve halkının hayat standartları çok artmıştı. Hitler, bunu Rotschild, Rockefeller gibi Yahudi milyarderlerin finansal desteğine muhtaç olmadan Alman milletini üstün kıldığına inandığı çalışkanlık ve disiplin gibi özelliklerini harekete geçirerek başarmıştı.

tarihte hiçbir lider işçisine adolf hitler kadar değer vermemiştir. alman işçi partisinin sağladığı ekonomik atılım sayesinde ülkede her işçi bahçeli bir eve ve tasarımını hitlerin kendisinin yaptığı volkswagen (halkin arabası) marka arabaya sahip olabiliyordu. tarihte hiçbir lider onun kadar halkı tarafından sevilmedi, hiçbir lider onbinlerce insanı kendi isteğiyle meydanlara toplayamadı.

Faiz ve tefeciliğin dinen yasak olduğu Müslüman ve Hıristiyan ülkelerde bu iş yüzyıllarca tamamen Yahudilerin eline kalmış ve bu sayede elde ettikleri zenginliği kullanıp birbirlerini her alanda kollayarak yaşadıkları her ülkede büyük bir nüfuz ve güç sahibi olmuşlardı. Yahudiler’in tarih boyunca en güçlü oldukları Almanya’da ise iktidara gelen Hitler faiz ve tefeciliği yasaklamış, dolayısıyla Yahudi Bankerlerin hayat damarlarından birini kesmişti.

Ekonomik gelişimiyle diğer ülkelere örnek olmaya başlayan Almanya artık Yahudinin yüzyıllarca uğraşarak ulaştığı faiz ve sömürüye dayalı hegemonyanın sonunu getirebilecek bir tehdit olmaya başlamıştı ve ne pahasına olursa olsun yok edilmeliydi.

rusya ve ukraynayı yok eden yahudinin hedeflerinden biri de almanyaydı. bu ülkerin başına gelenlerden ders alan hitlerin iktidara geldikten sonra amacı sayıları 5 milyonu bulan yahudileri ve komunistleri sınır dışı etmekti. bu tamamen ülkesini ve milletini savunma refleksiydi. yahudilerdeki alman düşmanlığı hakkında fikir edinmek isteyenler bir yahudinin hazırladığı ve almanyanın ilkel şartlarda yaşayan bir tarım ülkesine dönüştürmeyğ amaçlayan morgenthau planına ve thedore newman adındaki bir diğer yahudinin yazdığı germany must perish yani almanya yok olmalı isimli kitaplara bakabilirler.

Yahudiler bütün dünyada Alman mallarına boykot ilan ederken medya da türlü yalanlarla Almanya’yı dünya milletlerinin gözünde canavar olarak göstermek için üzerine düşeni yapıyordu.

almanyanın yok edilmesi gerekiyordu ve bunun en iyi yolu onu savaşa kışkırtmaktı.

Polonyada’ki bolşevik Yahudiler Hitler’i provoke etmek için Versay Anlaşmasından sonra Polonya’da kalan Alman halkına karşı soykırıma başladılar. Kanlı pazar olarak bilinen Bromberg Katliamı sonrası ölen Almanlar’ın sayısı 65 bini geçmişti.

polonyada katledilen almanlardan bazılarının resimleri:

 

Bu duruma müdahele etmekten başka çaresi kalmayan Hitler vatandaşlarını kurtarmak için Polonya’ya girince bekledikleri an gelmişti. almanyanın polonyaya saldırmasının ardındaki gerçek budur. Tamamen rotschild kuklaları tarafından yönetilen ingiltere ve Fransa ne gariptir ki aynı tarihlerde Polonyaya saldıran Sovyetler Birliğine karşı kılını kıpırdatmazken Almanyaya derhal savaş ilan ediyor ve Almanya’nın yanilgisiyle sonuçlanacak 2. dünya savaşı başlıyordu. savaşı isteyen ve başlatan kesinlikle almanya değildi. hitlerin ingiliz ve fransız liderlere yönelik barış çağrıları karşılıksız kaldı. savaşta almanyanın en büyük gücü yaş ortalaması 19 olan ve 30 ülkeden gelen gönüllü gençlerden oluşan çok iyi eğitimli waffen ss tümenleriydi. ss waffen içinde 60 bin kadar müslüman asker de bulunuyordu. (Kundun: 60 bin sayısı hatalıdır aslında. adet 200binin üstündedir.)

savaşın başlarında önemli başarılar elde eden almanyayı yok etmek etmek için amerikanın savaşa dahil olması gerekiyordu. bunun için 11 eylül benzeri bir false flag operasyonu olan pearl harbor saldırısı sonucu savaş karşıtı amerikan halkının itirazları ortadan kalkıyor ve amerika savaşa giriyordu. bu operasyonun arkasında bernard baruch adındaki rotchild ve yahudi asıllı amerikan başkanı roosevelt vardı.

amerikanın savaşa girmesi ve başarısız rusya seferi sonrası almanya için herşey terse dönüyordu. rusya kuşatması sırasında çok sayıda rus vatandaşı öldü ve bu almanyanın savaş sırasında işlediği en büyük suçtur ama savaş başladıktan sonra yaşananlarda en büyük suç almanlarda değil bu savaşı en baştan beri almanyanın üzerine getirmeyi planlayanlardaydı. savaşı kazanan amerikanın işgali altına giren almanyada yaşanan trajediyi gördüğünde asıl mağdur olanın yahudiler değil alman milleti olduğunu gören ve gördüklerini ülkesine döndüğünde halka anlatmaya karar veren amerikalı general patton bu amacına hiçbir zaman ulaşamadan arabasına düzenlenen saldırı sonucu öldürüldü. Her savaşta olduğu gibi tarihi kazananlar yazıyor ve kaybedenleri şeytan ilan edip kendilerini dünyayıkurtaran kahraman ilan ediyorlardı. Bu dünyayı kurtaran sözde iyiler çok geçmeden Kore, Vietnam gibiülkere saldırarak katliama 2. dünya savaşında kaldıkları yerden devam ederken sözde katliamdan kurtardıkları Yahudiler ise Filistin topraklarında gayrimeşru terörist devletlerini kurarak bölgeyi kana bulamaya başladılar. filistini işgal edip insanları evinden atıp kendileri yerleşen yahudiler, saklandıkları yerlerden çıkarak aynı şeyi alman halkına da yaparak hitlerin alman işçileri için yaptığı evlere içindeki insanları sokağa atarak kendileri yerleştiler. almanyayı boyun eğdirenler “günlerinizi yada adımlarınızı değil yalnızca öldürdüğünüz almanları sayın bir alman öldürdükten sonra hemen bir tane daha öldürmelisiniz, yaşlı anneniz sizden almanları öldürmenizi istiyor” diyen ilya ehrenburg yahudisinin adını almanlarla alay edercesine binlerce cadde ve sokağa verdiler. yahudi soykırımı yalanı savaştan sonra ortaya atıldı. savaşın en büyük aktörlerinden churchill hiç bir kitabında böyle bir soykırımdan tek kelime söz etmez.bu soykırım tamamen uydurmadır. savaşı kaybeden almanya abd ve ingiltere tarafından ağır bir şekilde bombalandı ve bunun sonucu olarak çalışma kamplarına ikmal yolları kapandı ve 300 bin kadar insan açlık ve hastalıklardan hayatını kaybetti. aynı sebeplerden yüzbinlerce alman da ölmüştür. nüremberg mahkemelerindeki alman generaller yahudi soykırımı itiraflarını akıl almaz işkenceler sonucu vermişlerdir. hitlerin bütün dünyayı işgal etmek gibi bir planı yoktu, yahudilerin derisinden gece lambası yapmadı, yahudileri sabun yapmadı. bugün hala bu aptalca yalanlara inanan medya tarafından beyni yıkanmış milyonlarca insan var. hitler yahudilere karşı yok etme değil sınır dışı etme politikası uygulamak istiyordu. filistinde yahudilerin ve arapların bir arada yaşayamayacağını bildiği için onları rusyaya yada madagaskar gibi bir ada ülkesine göndermeyi planlıyordu. savaş başlayınca daha sonra sınır dışı edilmek üzere kamplara gönderilen yahudi ve komunistlerden üretimde faydalanmaya karar verdi.

bu kamplarda çalışanların faydalanabileceği yüzme havuzu, futbol sahası, konser salonu, hastane gibi tesisler mevcuttu.

bir insan öldürmeyi planladığı insanlar için neden bunları inşa etsin ?

Konser Salonu

Diş Hekimi

Yüzme Havuzu

bütün kamplara girebilen kızılhaç belgelerine göre kamplarda ölen insan sayısı 300bin civarıydı.

bir diğer kızılhaç belgesi

hitlerin yahudileri gaz odalarında öldürdüğü yalandır. kamplarda bulunan gaz tifo hastalığını yayan bit salgınına karşı dezenfektan olarak kullanılıyordu. leuchter ismindeki amerikalı bir uzman tarafından yapılan incelemelerde bu sözde gaz
odalarında gaz izine rastlanmadı. bunu çürütmek için polonya hükümetinin yaptığı incelemede de aynı sonuca ulaşıldı. odaların gaz tutmayacak sıradan kapı ve pencereleri vardı.

almanya halen öldürmediği insanlar için israile tazminat ödüyor.

savaş sonrası üretilen alman aleyhtarı materyallerin büyük kısmı sahtedir ve hollywood stüdyolarında üretilmiştir. bu videoda kadraja giren ünlü yahudi yönetmen billy wilderin alman kamplarında ne işi vardı? yoksa bu filmler almanya değil de abd deki film stüdyolarındamı çekilmişti?

http://www.youtube.com/watch?v=IJFvDQwDKFw ( yazarın verdiği vidyo linki kısıtlanmış, engellenmiş yada silinmiş. youtube ve diğer sosyal medya ağları, iş yahudi yalanlarını ortaya dökmeye gelince kesinlikle engel koyuyor.)

bugün avrupada ve amerikada yahudi soykırımını sorgulamaya cüret eden sayısız insan hapis cezasına çarptırılıyor. bazılarının avukatları bile hapse atılmıştır. eğer yahudi soykırımı bu kadar tartışmasız bir gerçek ise neden böyle bir gerçeğin sorgulanması bazılarını korkutuyor, yoksa halkın bilmesini istemedikleri birşeyler mi var?

2. dünya savaşı sonrası batı dünyasına boyun eğdirenlerin dünya hegemonyası yolundaki yeni hedefi müslüman ülkelerdi.

Son 20 yılda 10 milyon müslüman savaşlar, işgaller, ambargolar altında can verdiği dünyada müslümanlar bu mağduriyetlerine rağmen özellikle de aslında Yahudilerin tamdıbına sahip olduğu batı medyası tarafından terörist olarak tanıtılıyorlar ve buna dünyadaki çoğu insan da inanıyor.

illuminatı 1776 dan önce kurulmustur.76 sonrası politika dogrudur

Bugün müslümanlar aleyhine yürütülen kampanyanın aynısı 1930’larda başlayıp yaklaşık 20 yıl boyunca Almanya aleyhine yürütülmüş ve bu süreç sonunda Almanya, günümüzdeki başta Irak, Afganistan, Suriye, Libya olmak üzere pek çok müslüman ülke gibi tamamen harabeye döndürülmüştü. eisenhower savaş bittikten sonra bile alman şehirlerini bombalamaya devam ederek yüzbinlerce insanın ölümğne sebep oldu ama bunları history channelda göstermezler. Peki ne idi bu günümüzün Müslüman ülkeleriyle Hitler Almanyası arasındaki ortak özellik? Birilerini kızdıracak ne yapmışlardı da ülkeleri işgal edilmiş, şehirleri bombalanmış, halkı soykırıma uğratılmıştı? bu ortak özellik birilerinin dünya düzenine engel oluşturmaktan başka bir şey değildir. birkaç yıl öncesine kadar dünyada merkez bankası rotschild e bağlı olmayan 4 ülke vardı, bunlar iran, libya, suriye ve venezuelaydı. bugün bu ülkeleri kiminin halkını soykırıma uğratarak, kiminin liderini öldürereteker teker istedikleri dünya düzenine uygun bir ülke haline getiriyorlar. Fransız Devriminde Fransız Kralından başlayarak bugüne tehdit olarak gördüğü her devlet addıbını Hitler, Abdülhamit, Çar Nikolay demeden yok edip ülkelerine diz çöküren Dünya Yahudiliğinin 2. dünya savaşı ardından Batı Devletleri ve Asya’nın çoğuna boyun eğdirdikten sonra önündeki yeni hedefleri olan müslüman ülkelere saldırıyorlar. 1980’lerde iran ırak savaşıyla başlayan bu süreç halen devam ediyor. Hiçbir ülkenin başında güçlü lider görmek istemeyen güçler “demokrasi getiriyorum” diyerek Müslüman Ülkeleri işgal edip kukla devlet adamlarını başa geçiriyorlar. Medyada isyancı ya da muhalefet diye geçen ama aslında israil’in ve adb’nin bulup eğittiği ve cebine para, eline de silah verip Müslüman halkların üzerine saldığı katil sürüsü ilk olarak Libya halkını katliama uğratıp ülkeye pasaportunda israil
damgası olan kişileri bile sokmayan Kaddafi’yi yok ettikten sonra Suriye’ye geçip katliamlarına orada devam ediyorlar. Suriye’nin başına da bir kukla getirir getirmez nükleer silah yalanlarıyla iran’ın başına çökecekler. ukraynada seçimle gelmiş iktidar indirildikten sonra yerine getirilen kişi de yahudidir. geçmişte hayatlarını çaldıkları ukraynalıların bu kez de 30 ton altını amerikaya federal reserve kasasına taşınarak gelecekleri çalınmıştır. amerikan başkanı kennedy de amerikayı bu federal reserve belasından kurtarmak istediği için malum kişiler tarafından öldürülmüştür.

peki bu kadar kötülüğü neden yapıyorlar?

Yahudiler kendilerinin şeytan ile havvanın ilişkisinden geldiklerine inanırlar ve ademden gelen diğer halklardan kendilerini üstün görürler.

onlar için yahudi olmayanların canlarını ve mallarını almanın herhangi bir mahzuru yoktur. yahudiler her yıl şubat mart aylarına gelen purim bayramında binlerce yıl önce 150bin persliyi katletmelerini kutlarlar. tarihteki pek çok katliam purim denilen bu bayrama denk gelir. bu katliamlara bazı örnekler:

1. körfez savaşında teslim olmuş, silahsız 100 bin ırak askerinin öldürülerek çöldeki isimsiz mezarlara bazıları hala canlıyken buldozerlerle gömülmeleri. 1.5 milyon insanın ölümüne sebep olacak ırak işgalini amerikan başkanı yine bir purim günü başlatmıştır. 2011 yılında libyanın nato tarafından bombalanmaya başlanması yine purim gününe denk gelir. bireysel anlamda da bu bayram katliam yaparak kutlanır. 1994 purim günü baruch goldstein adındaki israilli elinde makineli

silahla camiye girerek 30 dan fazla insanı katletmiştir. bugün israildeki mezarı kutsal bir yer olarak görülür ve binlerce

kişi tarafından ziyaret edilir. bunlar kendi savaşlarını başkalarına şavaştırtmakta ustadır. 11 eylül ve pearl harbor gibi aslında arkasında kendilerinin olduğu saldıraları medya yoluyla hedef gösterip bu ülkelerin halklarını galeyana getirerek savaş ortamı hazırlar ve bu ülkeleri savaşa sokarlar. türkiyede yaşanan reyhanlı saldırısı, türk savaş uçağının düşürülmesi ve türkiye topraklarından açılan ateş ile düşürülen suriye uçağının arkasında elimizde kanıt olmasada yine bunların olma ihtimali yüksek. kendilerinin eğitip silah verdiği
teröristlerin suriye ordusu karşısında yeteri kadar başarılı olamadığını görünce türk askerini savaşa sokmak için yapılan bu operasyonlar neyse ki başarılı olmadı. amerikalı kukla siyasetçi killary killinton ın suriye konusunda ilk zamanlar sürekli sanki türkiyenin

meselesiymiş gibi “türkiyenin sabrı taşıyor” şeklindeki açıklamaları amaçlarının ne olduğunu gösteriyor. bazen hitler türkiyeye neden saldırmadı şeklinde muhabbetler dönüyor. bir kere kendisi herkesi düşman gören ve her ülkeyi işgal etmek isteyen birisi değildi. savaş başladıktan sonra bazı çevre ülkeler önleyici savaş prensibiyle işgal edildi, yani almanyaya saldırmalarını önlemek işgal edildiler. buna başarısız rusya seferi de dahildir.

hitler atatürk türkiyesinin gelişimini kendi ülkesiyle benzer buluyordu ve ülkesine karşı tehdit olarak görmediğinden türkiyeye saldırmak gibi bir planı yoktu.

hitler almanyasının resmi yayın organında türkiyenin ilk 20 yılını anlatan bölümden bir parça:

führerin özelliklerinden biri de kendisi bir hayvanseverdi ve canlılara saygısından et yemezdi. (Aslında et yememesinin başka bir sebebi var.) hitler alman ırkını üstün görürdü ama bu onun diğer milletleri yok etmeye kararlı biri yapmaz. 1938 olimpiyatlarındaaltın madalya alan jesse owens sonradan yazdığı anılarında almanyada birinci sınıf insan gibi muamele gördüğünü, ülkesi amerikada ise bütün başarılarına rağmen ikinci sınıf bir insan olmaktan kurtulamadığını anlatır.

kendisi çok sanatçı ruhlu biriydi ve yaptığı resimler de gayet güzeldir. Bazı yaptığı tablolar ve resimler: 

führer medyada gösterildiği gibi biri değildi.
Bazı kareler:

hitler işte dünyadaki bu büyük kötülükle savaşmış büyük bir devlet adamı ve bu dünyaya gelmiş son gerçek kahramandır.

ondan sonra gelen devlet adamları yahudi dünya düzeninin kuklası olan soytarılardan başka birşey değildirler. kendisini saygıyla anıyor ve itibarının iade edileceği günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

o zamana dek

heil hitler!

heil hitler!

heil hitler!

 

Share.

About Author

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.